3. CX sraz 2008

27.4.2008

!!! Důležité upozornění k 3. CX srazu !!!

Jak jistě většina z vás ví, původně jsem chtěl sraz realizovat v kempu Pecka u Nové Paky. Když jsem tento kemp chtěl v listopadu 2007 rezervovat, údajně byl tento kemp již obsazený. Proto se nakonec sraz měl pořádat v kempu Sklář-Ostružno u Jičína. Spanilá jízda byla naplánována již v prosinci na hrad Kost, vše bylo domluvené, pouze na téma parkoviště mi bylo sděleno: „To už nějak zařídíme“. Ke konci března jsem se dozvěděl, že za pronájem parkoviště požadují 10000 Kč, čímž původně plánovaná spanilá jízda na Kost padla. Varianta B, kterou měla být spanilá jízda do centra Jičína, bohužel také padla, protože se v tom samém termínu konají Valdštejnské slavnosti. Posledním východiskem byla změna kempu. Volal jsem proto vedoucí kempů, zdali by bylo možné vrátit zálohu a pokud by to nešlo, jestli je možné ji přenechat na další rok právě na Pecku. Na to jsem dostal odpověď: „Ale vždyť Pecka je volná“. Při otázce, proč jsme se na Pecku nedohodli rovnou již v listopadu mi odpověděla, že to není možné, že jsem si to spletl. Čímž se s konečnou platností 3. CX sraz koná v kempu Pecka u Nové Paky:

www.ubytovani-pecka.cz

Výše uvedený odstavec berte prosím jako vysvětlení, proč se mění místo konání.

Příjezdové mapky:Chci také upozornit na důležitou věc. Potřebuji znát přesnou ubytovací kapacitu, protože poplatky za ubytování je potřeba uhradit měsíc předem na účet společnosti BK, která kemp vlastní. Řada z Vás, o kterých vím, že na sraz určitě jedete, jste mi ještě neposlali přihlášky,proto prosím využijte přihlašovacího formuláře níže na stránce, jinak hrozí, že nebudete moct být ubytováni. Zrovna tak posílejte i objednávky jídla. Objednávky přijímám nejpozději do 4. května 2008!

Předběžný program srazu:

Pátek:

Sraz započneme jako již tradičně pátečním odpolednem, přípravou na táborák a večeří.

Sobota:

10:00 zahájení srazu, poskytnutí dalších informací k pořádání a organizaci.
10:30 zahájení jízdy zručnosti a soutěží pro děti
12:00 společný oběd v kempu
13:00 odjezd na spanilou jízdu do Nové Paky, prohlídka zdejšího muzea, klenotnice a auto-moto muzea
15:00 start orientačního závodu z Nové Paky se zakončením na hradě Pecka
- návrat do kempu
- Člen klubu "PATaMAT" (M.Haluza) přislíbil možnost doplnění koulí přímo v kempu. Koule musí být předem připravené a očištěné. Plnění koulí z auta podle možností , času a domluvy ...a to jen koulí "lehce přístupných". Případní zájemci mi pište na email. Cena doplění za jednu kouli 100 Kč.
- příprava na táborák
- večeře
- táborák/promítání filmů v případě špatného počasí


Neděle

- vyhlášení výsledků (pravděpodobně v 11:00)
- plnění koulí (v závislostech na podmínkách).
- stažení fotografií
- oběd; závěr srazu


Na všechny se těším, držme si palce, ať nám vyjde počasí!

S pozdravem Jirka Klimeš.

17.1.2008

27.4.2008 změněné imformace!!

Letos, 23.-25. května 2008 se sjedeme v jiném kempu než obvykle, a to rekreačním areálu Pecka nedaleko u Nové Paky. Nechci, aby se srazy staly stereotypem, proto změna místa. Přímo v kempu je fotbalové hřiště, stolní tenis, badminton a v blízkosti areálu je také veřejné koupaliště.

Kemp má vlastní restauraci, kde je nutné objednat si jídlo předem. Také je zde domluveno pivo Svijany 11°. Předběžný program se vyvíjí od minulých srazů, připravuji různé soutěže a pochopitelně spanilou jízdu, do Nové Paky. Veškeré body programu budou včas zveřejněny. Letos bude v organizaci poměrně výrazná změna, a sice že program bude probíhat už od čerstvých dopoledních hodin sobotních a vyhlášení výsledků bude v neděli dopoledne. Byl bych rád, kdybychom mohli večerní táboráky sdílet spolu všichni a já nemusel veškerý program tlačit jen do soboty.

Veškeré informace o ubytování a kempu najdete zde: www.ubytovani-pecka.cz.