10. Jubilejní CX sraz 2015 Nové Město nad Metují

16.5.2015

Aktualizace:

přesná lokalita ZDE

Vjezdné na sraz činí 300 Kč. Při vjezdu na sraz můžete také zakoupit lístky do tomboly o věcné ceny!

Cena za ubytování je 130 Kč/os s tím, že pro sebe máme celý kemp, tz. že se platí vždy za obsazené lůžko, nikoliv za chatku. Chatky bohužel nejsou vybaveny topením. V chatkách budou povlečené spacáky, komu bývá zima, vemte si pro jistotu ještě další přikrývku. Mimo chatek můžete využít také ubytování v hlavní budoivě. Cena za stravu je následující: Snídaně 40Kč, oběd 70 Kč a večeře 60 Kč.

Využijte prosím přihlašovacího formuláře dole na stránce. V případě dotazů mě můžete kontaktovat na tel. čísle 776 205 728.

Těším se, s pozdravem Jirka Klimeš.

12.5.2015

Přátelé, je tomu 10 let, co jsme se poprvé potkali v kempu Konopáč u Pardubic. Nejen, že je to pěkné kulaté číslo, ale znamená to, že našim miláčkům je o deset let více. Dokazujeme, jak jsou naše auta jedinečná. Tehdy, před deseti lety, většina CX přijela z běžného provozu a musím se přiznat, že ještě před pár lety i moje CX sloužilo právě za tímto účelem. Která jiná auta toto vydrží? Kolik aut z té doby Vám poskytne nadprůměrný komfort, ojedinělé jízdní vlastnosti a dokonalý design? Poslední ročníky opustily výrobní halu před více jak 25 lety! Klasické Citroeny ze silnic ubývají, proto patří obrovské DÍK Vám, kteří jste jej udrželi ve slušné kondici. I proto jsem se rozhodl, že při letošní CXiádě necháme CX odpočívat na parkovišti a vše budeme muset oddřít my :). Pojďme si tedy společně užít naše setkání!

V pátek budu v kempu od dvou hodin, můžete přijet dříve a pomoct mi s přípravou :)

19:00 večeře v kempu

21:00 zahájení CXiády 2015 večerní orientační soutěží "Všeználek". Bude se Vám hodit baterka a tatranka na cesty :)


Sobota:

10:00 zahájení srazu, poskytnutí dalších informací k pořádání a organizaci.

11:30 společný odjezd na náměstí v NmNM, kde poobědváme v restauraci U Paďoura. Zde se potkáme se členy Podorlického veteran car clubu. Bude na co se dívat!

13:30 odjezd na spanilou jízdu do Velké Dřevíče, kde nás čeká trochu netradičně "KART liga" v motokárách. Je na co se těšit! Osobně vyzkoušeno :) Na místě proběhnou i další soutěže. Pro ty, kteří se nebudou chtít účastnit, můžete využít i jinách aktivit, který areál nabízí, včetně posezení s pivínkem na terase u rybníčku. Pokud jste nenasytní, poblíž můžete navštívit muzeum stavebnice MERKUR (majitel každému přislíbil malý dárek), případně Adršpašské skály.

19:00 Vyhlášení tomboly současně s Grilováním

22:00 Překvapení


Neděle:

10:00 Hodnocení "Nej CX" formou hlasování

12:00 Oběd v kempu

13:00 Vyhodnocení soutěží a vyhlášení vítězů, závěr srazu. Letošní ceny stojí opravdu za to, děkuji následujícím partnerům za spolupráci:Na všechny se těším, držme si palce, ať nám vyjde počasí!

S pozdravem Jirka Klimeš.

K závazné registraci na sraz prosím využijte formuláře níže.

!!! PŘIHLÁŠKY POSÍLEJTE NEJDÉLE DO 25. KVĚTNA !!!


Přezdívka:      Jméno:     Příjmení:
E-mail:             Telefon: 
Počet dospělých osob: Počet dětí:
Čím přijedete? 
Počet osob k ubytování (pátek-sobota):
Počet osob k ubytování (sobota-neděle):
STRAVA: