14. CX sraz 2019 Hluboký - Holice

Ahoj, v sobotním programu upozorňuji na drobnou změnu. V 11:00 odjíždíme společně do motorestu Koliba a soutěž startujeme teprve odsud po obědě. Zároveň dostávám dotazy ohledně rezervace ubytování - rezervaci provádíte automaticky vyplněním přihlášky tak, jako každý rok. Po příjezdu a registraci se ubytujete v kempu. Vjezdné na sraz činí klasicky 200 Kč pro posádky s CX a 300 Kč pro posádky s jinými vozy. Na všechny se těšíme, s pozdravem Jirka Klimeš a Jirka Med

Ahoj, 14. CX sraz je již za dveřmi, je mi tedy potěšením Vás seznámit s programem:

Pátek

první hosty očekáváme v 17:00 v kempové restauraci. Po registraci dostanete na přivítanou vědomostní soutěž, která se započítává do CXiády. K večeři bude guláš s bramboráčky sypaný čerstvou cibulkou (105,-) a podává se mezi 19. a 21. hodinou. Podle situace a počasí následuje táborák, takže kytary a buřtíky s sebou ;)

Sobota:

8:00 - 9:00 snídaně bufetovou formou (míchaná vajíčka na cibulce, Volské oka, tenké párky, ovocný džem a med, máslo a pečivo, filtrovaná káva a ovocný čaj (65,-). Možnost doobjednat Poctivou česnekovou polévku se šunkou, sýrem a chlebovými krutony (35,-)

10:00 zahájení srazu, pokyny ke kochací jízdě a postupné startování posádek. Vzhledem k tomu, že některé posádky každý rok zabloudí a vrátí se v průměru o 2 - 4 hodiny později než ostatní, dostanete přehlednou mapku se zvýrazněnou trasou. Úkoly budou pouze na cca 7 stanovištích během trasy. Oběd dle jídeního lístku je naplánovaný v motorestu Koliba, kam budete jednotlivě přijíždět. I zde dostanete úkol během čekání na oběd ;) Poslední stanoviště navštívíte po příjezdu do kempu - v restauraci.

18:00 - 20:00 večeře, podává se rožněný vepřový mix na přímém ohni - krkovice/plec/bůček, čerstvý chléb, strouhaný křen, jalapeňos papričky, horčice a česnekový dresing (105,-). Během večeře vyhodnotíme první 3 místa letošní CXiády a 3 místa v kategorii NEJ CX.

Neděle

8:00 - 9:00 snídaně jako v sobotu, dále volný program

12:00 oběd - Hovězí vývar se zeleninou a fritátovými nudlemi (35,-) a Masová směs s hranolkami a zelným salátem (105,-). Po obědě se rozloučíme, případně můžeme společně zajet na náměstí v Hradci Králové a tam si dát třeba zrmzlinu.. :)

Na všechny se těšíme, Jirka Klimeš a Jirka Med.

!!! PŘIHLÁŠKY POSÍLEJTE CO NEJDŘÍVE, AVŠAK NEJDÉLE DO 10. KVĚTNA !!!


Přezdívka:      Jméno:     Příjmení:
E-mail:             Telefon: 
Počet dospělých osob: Počet dětí:
Čím přijedete? 
Počet osob k ubytování (pátek-sobota):
Počet osob k ubytování (sobota-neděle):
STRAVA:             počet snídaní     počet obědů     počet večeří
pátek: 
sobota: 
neděle: 
Poznámka: